Gimnazjum nr 1

im. Polskich Olimpijczyków w Skokach

Get Adobe Flash player

2007/2008

Klasa III a, b, c, d, e, f, g

Klasa III a

wychowawca Danuta Kobus Bogunia


1. rz?d od gry, od lewej: Szczurek Robert, Nowicki Tomasz, Tr?bka Mi?osz, Bystra Katarzyna, Lipczy?ski Robert, Bachorska Julita, Nawrocki Szymon, Fertsch Piotr, Kozicki Piotr.

2. rz?d od lewej: Kaczmarek Alicja, Szymkowiak Paulina, Berendt Anna, ??czy?ska Sandra, Robaszkiewicz Marlena, Pietrzycka Natalia, Gruss Agnieszka, wychowawca Kobus Bogunia Danuta, Bia?achowski Marcin, ??czy?ski Daniel, Kaczmarek Tomasz.

3. rz?d od lewej: Wa?niewicz Natalia, Kucharska Martyna, Szczurek Anna, Rakowicz Magdalena, Przybysz Natalia, Mielcarek Agata.

Nieobecni na zdj?ciu: Broda Wojciech.


Klasa III b

wychowawca Andrzej Surdyk


1. rz?d od gry, od lewej: Rakowicz Dawid, Berent Aleksandra, Sawi?ski Jaros?aw, Januszewska Estera, Stachowiak Marta, Gracz Rafa?.

2. rz?d od lewej: Urbanowicz Samanta, Janc Monika, Szczepaniak Magdalena, P?ka?a Michalina, Przydr?na Magdalena, Sudo? Sara, Witecka Olga, Kaczmarek Adrianna, wychowawca Surdyk Andrzej.

Nieobecni na zdj?ciu: Sarnowska Izabela, Grochulski Jakub, Kotecki Konrad, Stefa?ski Piotr, Urbanowicz Patryk, Wiertel Przemys?aw.

Klasa III c

wychowawca Renata Hamulczyk


1. rz?d od gry, od lewej: Napiera?a Dawid, Kular Dawid, K?dziora Rafa?, Bagi?ski Marcin, Seredy?ski Martyn, Seredy?ski Mateusz.

2. rz?d od lewej: Witczak Ma?gorzata, Banach Joanna, Szymczak Ewelina, wychowawca Hamulczyk Renata, Paczewska Agnieszka, Kostrzewa Marika, Mich Beata.

Nieobecni na zdj?ciu: Daniluk Sylwia, Kubiak Sandra, B?kowski Tomasz, ?ochy?ski Damian, Popielski Marek, Samolak Robert, W?odarczyk Mateusz.


Klasa III d

wychowawca Barbara Dembi?ska


1. rz?d od gry, od lewej: Mantaj Krzysztof, Szopi?ski Szymon, Tyl Szymon, Pop?awski Patryk, Popielski Szymon, Przybylski Rados?aw, Kr?kowski Pawe?, Gabry? Marcin, Repczy?ski Mariusz, Wruk Maciej, Lor?cki Damian.

2. rz?d od lewej: Guner Marta, ?ciepura Daria, Szamocka Zuzanna, Mosurek Paulina, Korczak Klaudia, Dziadas Joanna, wychowawca Dembi?ska Barbara, Wawrzyniak Martyna, Koci?cka Hanna, Str?k Daria, Weichert Rados?aw.

Nieobecni na zdj?ciu:
Godek Luiza, Kramer Paulina, Westfal Angelika, Westfal Sebastian, Wyle?a?a Dawid.

Klasa III e

wychowawca Ma?gorzata Zrobczy?ska


1. rz?d od gry, od lewej: Mrozi?ski ?ukasz, Wylegalski Adam, K?osowski Adrian, Rogal Micha?, Lubawy Pawe?, Korzanowski Marcin, Surdyk Gniewko, Kuli?ski S?awomir, Springer Mateusz, Walkowiak Marcin, Witkowski Szymon.

2. rz?d od lewej: ?uczak Mateusz, Mazur Ilona, Gaca Izabela, S?oma Magdalena, Krzy?ka Renata, Chojnacka Kamila, Janka Klaudia, Kru? Angelika, Eksler Kornelia, wychowawca Zrobczy?ska Ma?gorzata, Martynek Monika, Janecko Andrzej.

Nieobecni na zdj?ciu: Korczak Ma?gorzata, ?askarzewska Anna, Michalski Patryk.

Klasa III f

wychowawca Alicja Nowak


1. rz?d od lewej: Baraniecki Mateusz, Tr?bka Wojciech, wychowawca Nowak Alicja, Lewandowski Dawid, Jarzembowski Dawid.

Nieobecni na zdj?ciu: Ma?ek Edyta, Ochotna Amanda, Dokucza? Mariusz, Janowiak Arkadiusz, Jung Sebastian, Kubiak Dawid, Nowak Mateusz, Po?czy?ski Adam.

Klasa III g

wychowawca Krzysztof O?dziejewski


1. Czapla Katarzyna Joanna
2. Mi?oszewska Agnieszka
3. Wabich Justyna
4. Charzy?ski Pawe?
5. Kupidura Tadeusz
6. Sarnowski Patryk
7. Wrblewski Tomasz Janusz
8. Zalewski Szymon

K?cik nauczycielski