Gimnazjum nr 1

im. Polskich Olimpijczyków w Skokach

Get Adobe Flash player

2010/2011

Klasa III a, b, c, d, e, g

Klasa III a

wychowawca Iwona Migasiewicz


1. rz?d od gry, od lewej: Drewicz Micha?, Adamski Daniel, Karczewski Adrian, Szyma?ski Bart?omiej, Kucharski Artur, Mazurek Dawid, Pudliszewski Dominik, Bruss ?ukasz, Chojnacki Maciej, Nowacki Piotr.

2. rz?d od lewej: wychowawca Migasiewicz Iwona, Janc Patryk, Bosacka Jagoda, Szczurek Kinga, Jarzembowska Katarzyna, Zawadzka Emila, S?omi?ska Karolina, Baszczy?ska Alicja, Konieczka Jacek.

3. rz?d od lewej: Ko?odziejczuk Marika, Szmyra Marta, Dere?y?ska Monika, Samol Aleksandra, Lor?cka Klaudia, Druciarek Zuzanna.

Klasa III b

wychowawca Danuta Kobus Bogunia


1. rz?d od gry, od lewej: Lichota Hubert Marek, Winkelmann Miko?aj, Dull Adrian Marcin, Tronina Paulina, Berent Marietta Joanna, Lor?cki Patryk, Paj?czek Jakub Jan, Woci?ski Rados?aw Mateusz.

2. rz?d od lewej: wychowawca Kobus Bogunia Danuta, Grab Anna, Zaranek Klaudia Maria, Korczak Sylwia Weronika, Lisiecka Natalia, Lisiecka Anna Ewa, Mostowska Natalia, K?osi?ska Joanna, Tronina Natalia El?bieta, Lipczy?ska Paulina Anna, B?a?y?ska Paulina.

3. rz?d od lewej: Mantaj Katarzyna Ludmi?a, Popkowska Dominika, Kruczek Joanna Karolina, Szymkowiak Paulina Ma?gorzata, Czarczy?ska Klaudia, Sarnowska Anita, Pi?tek Karolina Joanna.

Nieobecny na zdj?ciu: Smykowski Karol.

Klasa III c

wychowawca Alicja Nowak


1. rz?d od gry, od lewej: wychowawca Nowak Alicja, Rybicki Jakub, Dudziak Tobiasz, Wo?niak Sebastian, Podraza Mateusz, Kincel Mateusz, Nowak Marcin, Michalak Marek.

2. rz?d od lewej: Matuszczak Wioletta, Modlibowska Sonia, Piec Weronika, Foi?ska Hanna, Hagdan Izabela, Marsza?ek Natalia, Zamecka Lilianna, Godek Aleksandra, Kincel Dawid.

Nieobecni na zdj?ciu: Figiel Malwina, Po?czy?ska Paulina, ?wiertniak Patryk, Dzikowski Mariusz, Wrblewski Piotr.


Klasa III d

wychowawca Ma?gorzata Zrobczy?ska

1. rz?d od gry, od lewej: wychowawca Zrobczy?ska Ma?gorzata, Stajkowski Mateusz, Bejma Karol, Nawrocki Patryk, Andryszczyk Szymon, Dziekan Micha?, Kasprzyk Angelika, Gruszka Katarzyna, Ruta Piotr.

2. rz?d od lewej: Poschen Diana, Janka Sara, Czerniachowska Anna, Piechowiak And?elika, Gruszka Samanta Katarzyna, ?lsarczyk Agata, Konowalska Roksana, Kular Daria Anna, ?wider Klaudia, Kuchta Kinga.

Nieobecny na zdj?ciu: Adamska Martyna Anna, Ma?kowiak Kornelia, Springer Wiktoria, Wiertel Ewa, Witkowska Natalia Marta, K?osowski Micha?.

Klasa III e

wychowawca Andrzej Surdyk


1. rz?d od gry, od lewej: Pasternak Marcelina, Walczak Flegel Iza, Stoi?ska Marika, Surdyk Dagmara, Dudek Anita, Kru? Dominika, Chudzik Zuzanna, Gasi?ska Anna, Szyma?ska Joanna, Bartsch Agata.

2. rz?d od lewej: Bratka Przemys?aw, Bia?achowski Miros?aw, Kujawa Filip, Tyl Andrzej, Witkowska Milena, wychowawca Surdyk Andrzej, Zywert Katarzyna, Stasiak Adrian, Krupa Krzysztof, Lisiecki Daniel.

3. rz?d od lewej: Ma?uszek Kamil, Paczy?ski Karol, ?lsarczyk J?drzej, Nawrot Jakub, Chojnacki Dawid, Kujawa Maciej, Sommerfeld Sebastian.

Nieobecny na zdj?ciu: Godek Mateusz.

Klasa III g

wychowawca El?bieta Berendt


Od lewej: nauczyciel Surdyk Fertsch Wies?awa, Gronowicz Barbara, nauczyciel Zaganiaczyk Ma?gorzata, Sygnecka Anna, wychowawca Berendt El?bieta, nauczyciel Surdyk Andrzej.

Nieobecny na zdj?ciu: ??c Marcin.

Miss i Mister roku 2010/2011

Od lewej: dyrektor Sierzchu?a Wies?aw, Druciarek Zuzanna, Stasiak Adrian, Dere?y?ska Monika, Kucharski Artur, Samol Aleksandra, Dull Adrian, Korczak Sylwia, Chojnacki Maciej, Lor?cka Klaudia, Ko?odziejczuk Marika, Szmyra Marta, dyrektor Samol Grzegorz, wychowawca klasy 3a Migasiewicz Iwona.

Miss i Mister 2010/2011

1 miejsce Aleksandra Samol i Artur Kucharski
2
miejsce Monika Dere?y?ska i Adrian Stasiak
3
miejsce Joanna Korczak i Adrian Dull


K?cik nauczycielski