Gimnazjum nr 1

im. Polskich Olimpijczyków w Skokach

Get Adobe Flash player

2012/2013

Klasa III a, b, c, d, e, g


Klasa III a

wychowawca Hanna W?glewska

1. rz?d od gry, od lewej: Kaczmarek Krzesimir, Druciarek Szymon, Druciarek Miko?aj, Futro Mateusz, Rakowski ?ukasz, Przybylski Damian, Sygnecki Hubert.

2. rz?d od lewej: zast?pca wychowawcy dyrektor Samol Grzegorz, Saukens Karolina, Janecko Teresa, Bartsch Karol, Kucz Daria, Stoi?ski Patryk, Szczepaniak Dominika, Mieleszczuk Eliza, Dudzi?ska Patrycja, Gronowski Kamil, Markiewicz Piotr, Kubicka Marta, wychowawca klasy W?glewska Hanna.

3. rz?d od lewej: Burzy?ska Julia, Herkt Agata, Koczorowska Marta, Krlczyk Paula, Str?y?ska Wiktoria, ?wi?tkowska Anna,

Nieobecni na zdj?ciu: Wojtasiak Patryk, ?rakka Miko?aj.


Klasa III b

wychowawca Danuta Senger

1. rz?d od gry, od lewej: Olek Mateusz , Godek Dawid, Rakowicz Filip, Gruss Pawe?, Pietrzak Tomasz, Wojciechowski Micha?, Dudek Przemys?aw - ucze? klasy 3. g.

2. rz?d od lewej: wychowawczyni Senger Danuta, Nowak Oliwia, Szczepocka Daria, Janc Paulina, Wawrzyniak Ma?gorzata, Wieczorek Kamila, wychowawczyni klasy 3. g Berendt El?bieta, dyrektor Sierzchu?a Wies?aw.

Nieobecni na zdj?ciu: Kotlarek Sandra, Szopi?ska Jagoda, Dobski Dawid.


Klasa III c

wychowawca Beata Cibail

1. rz?d od gry, od lewej: We?nic Tomasz, Szyma?ski Jakub, Burzy?ski Szymon, Konieczny Kacper, Derezi?ski Kamil, Balicki Jakub, Krzy?aniak Roland.

2. rz?d od lewej: Eli?ska Marta, wychowawca Cibail Beata, Sinderson Aleksandra, Szyma? Sandra, We?nic Paulina, Lor?cka Ewelina, Lor?cka Kinga, zast?pca wychowawcy Zaganiaczyk Ma?gorzata, dyrektor Sierzchu?a Wies?aw.

Nieobecni na zdj?ciu: Dzikowski Jakub, Kopyd?owski Grzegorz, Lewicki Kamil.

Klasa III d

wychowawca El?bieta S?oma

1. rz?d od gry, od lewej: Kwapi?ski Jakub, Walkowiak Krystian, Kuli?ski Bartosz, Stajkowski Dawid, Andryszczyk Artur, Ogrkiewicz Mariusz.

2. rz?d od lewej: zast?pca wychowawcy Ma?gorzata Dudek, Biesek Kamil, Skibi?ski Robert, Pawlicka Weronika, Lawrenz Michela, Malczewska Wioletta, Piechowiak Sebastian, Jarzembowska Milena, wychowawca S?oma El?bieta.

3. rz?d od lewej: Grynia Daria, Brzezi?ska Roksana, Smolanowicz Joanna, Woci?ska Roksana, Piki?ska Paulina, Futro Iwetta, Szafran Agnieszka.

Nieobecni na zdj?ciu:
Zygmaniak Alicja, Kami?ski Jakub, Kular Bart?omiej, Muler Remigiusz, Szafran Mateusz.


Klasa III e

wychowawca Ma?gorzata Adrych

1. rz?d od gry, od lewej: Michalski Filip, Szymkowiak Patryk, Karczewski Dorian, Chojnacki Szymon, Stoi?ski Piotr, Gramza Kamil.

2. rz?d od lewej: wychowawca Adrych Ma?gorzata, Pachowicz Donata, Pisarek Ewelina, Rogal Marta, Maryniocha Marta, Kubi?ska Kinga, Tronina Sandra, Koperska Katarzyna, zast?pca wychowawcy ?lsarczyk Maciej.

3. rz?d od lewej: Gruszka Kinga, Pa?k Julia, Chudzik Luiza, Bolewska Oliwia, Neldner Wiktoria, Mendel Katarzyna.

Nieobecni na zdj?ciu: Owczarzak Wiktoria, Pilaczy?ska Anna, Ziombkowska Rozalia, B?a?ejewski Miko?aj, Dere?y?ski Dominik, Niezen Patryk.


Klasa III g

wychowawca El?bieta Berendt

1. Cegielska ?aneta

2. Dudek Przemys?aw

3. ??czy?ski Przemys?aw

K?cik nauczycielski