Gimnazjum nr 1

im. Polskich Olimpijczyków w Skokach

Get Adobe Flash player

2014/2015

Klasa III a, b, c, d, g

Klasa III a

wychowawca Renata Hamulczyk

1. rz?d od lewej: Wawrzyniak Marcin, Jahnz Marek, Smolanowicz Piotr, Urbaniak Maciej, Mazurek Sebastian, Dudek Adrian, Stawi?ski Bartosz.

2. rz?d od lewej: wychowawczyni Hamulczyk Renata, S?kowska Marika, Sommerfeld Pawe?, Zaranek Rafa?, Nowak Krystian, Szczepaniak Katarzyna, Pawlicka Izabela, Dyrektor Sierzchu?a Wies?aw.

3. rz?d od lewej: Klewenhagen Izabela, Jasi?ska Dominika, Andrzejewska Paulina, Fr?ckowiak Anna, Dudzi?ska Marta, Burzy?ska Klara.

Nieobecni na zdj?ciu: Kostecka Anna, Brzykcy Przemys?aw, Markiewicz Tomasz, Zamecki Adrian.

Klasa III b

wychowawca Dorota Mrozi?ska

1. rz?d od gry, od lewej: Rakowicz Monika, Pilaczy?ski Adam, Kerntopf Micha?, Jung Rados?aw, Bachorska Daria.

2. rz?d od lewej: Kubiatowicz Klaudia, wychowawczyni Mrozi?ska Dorota, Korczak Patrycja, Druciarek Izabela, Borkowska Anna, Korczak Julia, Dyrektor Sierzchu?a Wies?aw.

3. rz?d od lewej: Jung Sara, Szwed Daria, Musielak Roksana.

Nieobecni na zdj?ciu: Dziadas Agnieszka, Filipiak Klaudia, Jarus Paulina, Klewenhagen Agata, Krych Sara, Borkowski Edwin, Dziel Dariusz, Ludzkowski Jakub, Mycka Krystian, Pol Krzysztof, Wjcicki Wojciech.

Klasa III c

wychowawca Magdalena Samol

1. rz?d od gry, od lewej: G?owacki Karol, Owczarzak Kacper, Maciejewski Dominik, Jakubowski Nicolas, Pachowicz Pawe?, Malec Karol, ?ak Jonasz.

2. rz?d od lewej: Nawrocki Kacper, wychowawczyni Samol Magdalena, Krzy?aniak Oliwia, Kasprzyk Izabela, Lossa Agnieszka, Mucha Weronika, Grynia Weronika, Kaczmarek Marcin, Dyrektor Sierzchu?a Wies?aw.

3. rz?d od lewej: Paczy?ska Magdalena, Frontczak Aleksandra, Robecka Roksana, Piechowiak Kinga.

Nieobecni na zdj?ciu: Witkowska Alicja, Jab?o?ski Sebastian, Szymkowiak Marek, Teofilowski Piotr, Zienkowicz B?a?ej.

Klasa III d

wychowawca Anna Dorawa

1. rz?d od gry, od lewej: Ju? Klaudia, Serafi?ski Szymon, ?ucki Szymon, Rados?aw Szczepaniak, Przybysz Daniel, Berent Jagoda.

2. rz?d od lewej: wychowawczyni Dorawa Anna, Rafi?ska Patrycja, Marciniak Katarzyna, Ba?a?yk Sandra, Sydow Weronika, Myszka Kamila, Kerger Karina, Dyrektor Sierzchu?a Wies?aw.

3. rz?d od lewej: Stefa?ska Sandra, Uci?ska Agnieszka, Zygmaniak Izabela, Kucharska Klaudia.

Nieobecni na zdj?ciu: Ko?odziejczak Wirginia, Ko?odziejczak Violetta, Bili?ski Mateusz, Kli?ski Albert, Przybylski Damian, ?rama Hubert.


Klasa III g

wychowawca El?bieta Berendt


Daria Cegielska


K?cik nauczycielski