Gimnazjum nr 1

im. Polskich Olimpijczyków w Skokach

Get Adobe Flash player

Szkolne Biegi Prze?ajowe wrzesie? 2016

Wyniki "Indywidualnych Szkolnych Biegw Prze?ajowych",
ktre odby?y si? 20 - 22 wrze?nia 2016 r.

Klasy pierwsze - dziewcz?ta


Lp.

Imi? i nazwisko

klasa

czas

1.

Julia Przybylska

I a

2,43

2.

Roksana Dudkiewicz

I a

3,05

3.

Patrycja Fijo?ek

I b

3,06

4.

Zofia Koteras

I d

3,19

5.

Wiktoria G?dysiak

I a

3,22

6.

Paulina Kubicka

I b

3,23

7.

Nicole Przybylska

I a

3,25

8.

Oliwia Awuku

I b

3,27

9.

Honorata G?uszek

I b

3,46

10.

Wiktoria Krych

I a

3,53

11.

Joanna ?ukasik

I b

3,53

12.

Katarzyna Pachowicz

I b

3,54

13.

Paulina Kawczy?ska

I b

3,54

14.

Bo?ena Nowak

I d

3,56

15.

Sara Sapieja

I a

3,58

16.

Oliwia Wjcik

I a

3,58

17.

Weronika Rakocy

I d

4,00

18.

Wiktoria Ro?nowska

I d

4,03

19.

Weronika Liberska

I d

4,04

20.

Wiktoria Urba?ska

I d

4,04

21.

Celestyna Organek

I b

4,05

22.

Martyna Grzegorek

I c

4,05

23.

Aleksandra Jaskulak

I c

24.

Angelika Wysocka

I b

25.

Katarzyna Rybak

I d

26.

Aleksandra Wojna

I c

27.

Martyna Chudzik

I d

28.

Nina Kujanek

I a

29.

Klaudia Wanecka

I c

30.

Wiktoria Markwitz

I a

31.

Izabela Dobska

I a

32.

Wiktoria Rodak

I d

33.

Marta Walczak

I d

34.

Natalia Hy?y

I d

35.

Dominika B?a?y?ska

I b

36.

Inez Sikora

I b


Klasy pierwsze - ch?opcy

Lp.

Imi? i nazwisko

klasa

czas

1.

Mateusz Kubiak

I d

2,30

2.

Jakub Podraza

I a

2,33

3.

Kacper Jankowski

I a

2,46

4.

Sergiusz Wojtaszek

I a

2,55

5.

?ukasz Chojnacki

I c

2,56

6.

Miros?aw Hagdan

I d

2,56

7.

Bartosz Krawczyk

I b

3,02

8.

Jakub Kujawa

I d

3,08

9.

Kacper Sarnowski

I b

3,09

10.

Maciej ?opacki

I a

3,12

11.

Jakub Janus

I c

3,14

12.

Gracjan Paw?owski

I a

3,14

13.

Jakub Stawowy

I a

3,23

14.

Dawid Sznajder

I b

3,27

15.

Daniel Ma?kowiak

I a

3,27

16.

Patryk Talar

I b

3,34

17.

Mi?osz Grynia

I c

3,35

18.

Stanis?aw Nowak

3,40

19.

Dominik Rudnik

I b

3,54

20.

Jakub Walkowiak

I c

3,56

21.

Krzysztof Myszka

I d

3,57

22.

Konrad Grzegorzek

I b

4,00

23.

Mateusz Kami?ski

I a

4,00

24.

Sergiusz Widzi?ski

I c

4,01

25.

Kamil Sendor

I b

26.

Kacper Mocny

I c

27.

Miko?aj Wojta?

I d

28.

Damian Liberski

I b

29.

Marcin Adamkiewicz

I b

30.

Kamil Skarupa

I a

31.

Patryk Sadowski

I d

32.

Szymon Obst

I c

33.

Miko?aj Szklarz

I a

34.

Mateusz Graczyk

I d

35.

Antoni Sudo?

I b

36.

Marcin Kowalewski

I d

37.

Mateusz Krych

I d

38.

Bartosz Chudzik

I a

Klasy drugie dziewcz?ta

Lp.

Imi? i nazwisko

klasa

czas

1.

Szczepocka Aleksandra

II b

3,18

2.

Nowak Roksana

II a

3,20

3.

?ak Dagmara

II a

3,21

4.

Szczepaniak Zuzanna

II a

3,24

5.

Kaczmarek Magdalena

II a

3,24

6.

Michalczyk Gabriela

II c

3,24

7.

Tyll Aleksandra

II b

3,26

8.

Sroczy?ska Nikola

II a

3,26

9.

Konieczka Aleksandra

II a

3,27

10.

Przywarska Kamila

II d

3,31

11.

Surdyk Ma?gorzata

II b

3,38

12.

Wieczorek Natalia

II c

3,39

13.

Pocz?tek Patrycja

II a

3,47

14.

Lahuta Natalia

II a

3,48

15.

Wojna Zuzanna

II a

3,48

16.

Saukens Julia

II b

3,52

17.

Kuszpit Natalia

II d

3,56

18.

Woci?ska Oliwia

II d

3,58

19.

Mistrzak Gabriela

II d

4,02

20.

Sto?ek Julia

II a

4,04

21.

Witt Weronika

II c

22.

Szwed Klaudia

II a

23.

Gracz Aleksandra

II c

24.

Szyma?ska Aleksandra

II b

25.

Dudek Patrycja

II b

26.

Zalewska Joanna

II a

27.

Sydow Anita

II b

28.

Jakubowska Julia

II b

29.

Stefa?ska Marika

II c

30.

Doma?ska Aleksandra

II c

31.

Malczewska Katarzyna

II c

32.

Baszczy?ska Natalia

II c

33.

Pruss Anna

II a

34.

?ydowicz Wiktoria

II d

35.

Cur Paulina

II d

36.

Jahnz Klaudia

II d

37.

Lor?cka Wiktoria

II d

38.

Musielak Anastazja

II d

39.

Kubiak Paulina

II d

40.

Laube Karolina

II d

Klasy drugie ch?opcy

Lp.

Imi? i nazwisko

klasa

czas

1.

Konieczny Krystian

II a

2,29

2.

Mendlewski Dawid

II b

2,31

3.

Stefa?ski Patryk

II a

2,38

4.

Kozber Przemys?aw

II a

2,48

5.

Graczyk Filip

II a

2,51

6.

Maciejewski Dominik

II a

2,52

7.

Szewczy?ski Jakub

II d

2,56

8.

Lipi?ski Dawid

II a

2,57

9.

S?omi?ski Kamil

II a

3,00

10.

Adamski Micha?

II c

3,01

11.

Szyma?ski Jan

II a

3,03

12.

Zieli?ski Jakub

II c

3,03

13.

?wi?tek Jakub

II d

3,04

14.

Ju? Patryk

II a

3,05

15.

Wawrzyniak Patryk

II b

3,05

16.

Kincel Jakub

II a

3,09

17.

Konieczny Mateusz

II a

3,14

18.

Dudziak Patryk

II c

3,30

19.

D?u?nik Kajetan

II d

3,35

20.

Sawi?ski Piotr

II d

21.

?uczak Piotr

II d

22.

Przysucha Eryk

II d

23.

K?osowski Jaros?aw

II d

24.

Sierzchu?a Bartosz

II d

25.

Stajkowski Hubert

II d

26.

Miko?ajczak Patryk

II c

27.

Malczewski Dominik

II b

28.

Kaczmarek Maciej

II d

29.

Mania Jacek

II b

30.

Szymkowiak Karol

II c

31.

Laube Micha?

II b

32.

D?bicki Gracjan

II d

33.

Grochowski Piotr

II c

Klasy trzecie dziewcz?ta

Lp.

Imi? i nazwisko

klasa

czas

1.

?ucja Teofilewska

III a

2,58

2.

Maja Kucz

III d

3,15

3.

Monika Pachowicz

III c

3,16

4.

Dagmara G?uszek

III a

3,18

5.

Julia Sucha

III c

3,20

6.

Anita ?ukaszewska

III a

3,26

7.

Zuzanna Stefa?ska

III a

3,27

8.

Adrianna B?dziecha

III a

3,27

9.

Dagmara Rakocy

III d

3,37

10.

Agnieszka Pietrzak

III a

3,38

11.

Paulina Gatkowska

III d

3,38

12.

Julia Martynek

III a

3,45

13.

Weronika Rojtek

III c

3,51

14.

Erika Zamecka

III a

4,07

15.

Daria Dere?y?ska

III a

4,08

16.

Weronika Blados

III d

17.

Sandra Litkowiec

III d

18.

Julia Kwapi?ska

III c

19.

Marta Grzywaczewska

III c

20.

Wiktoria Tadeusz

III c

21.

Weronika Konowalska

III d

22.

Anna Adrych

III c

23.

Wiktoria Podolska

III d

24.

Martyna Samulska

III c

Klasy trzecie ch?opcy

Lp.

Imi? i nazwisko

klasa

czas

1.

Wiktor Wo?niak

III a

2,19

2.

Andrzej Inda

III d

2,29

3.

Filip Stefa?ski

III a

2,35

4.

S?awomir Pinkowski

III c

2,37

5.

Kasper Grzegorzewski

III c

2,41

6.

Adrian Maciejewski

III c

2,43

7.

Piotr Nawrocki

III a

2,48

8.

Robert Tulisz

III b

2,48

9.

Kamil Kuchta

III c

2,55

10.

Angelo Zamecki

III c

2,55

11.

Kacper Konieczka

III a

2,59

12.

Adrian Szwed

III a

3,01

13.

Dominik Rakowski

III a

3,02

14.

Krzysztof Kaczy?ski

III b

3,08

15.

Dariusz Pawlak

III c

3,17

16.

Krystian Wyrozumialski

III c

3,18

17.

Jakub ?rama

III b

18.

Micha? Liberski

III b

19.

Kacper Kujawa

III d

20.

Bartosz Szymkowiak

III d

21.

Tymoteusz Markwitz

III d

22.

Adam Wjcicki

III d

23.

Micha? Kolasi?ski

III b

24.

Piotr Kawczy?ski

III c

25.

Krzysztof Sommerfeld

III b

26.

Sebastian D?browski

III a

27.

Aleksander Schoendradt

III d

28.

Fabian Kuszpit

III d

29.

Krystian Sidmiak

III a

30.

Jakub Springer

III a

31.

Mi?osz Szwed

III a

32.

Jan Fliszkiewicz

III c

33.

Dominik Sendor

III a

34.

Adam Balicki

III c

35.

Ernest Napiera?a

III b

36.

Dawid Krych

III c

37.

Rafa? ?usiak

III b

38.

Micha? Grabiszewski

III a

39.

Miko?aj Pasternak

III b

40.

Bartosz Wojtkowiak

III a

41.

Dawid Maciejewski

III c

42.

Jakub Matuszczak

III d

43.

Dawid Siuchni?ski

III b

44.

Miko?aj Gebler

III b

K?cik nauczycielski