Gimnazjum nr 1

im. Polskich Olimpijczyków w Skokach

Get Adobe Flash player

Mistrzostwa Szko?y w tenisie sto?owym

Dnia 6 pa?dziernika 2016 r. w hali naszego gimnazjum odby?y si? Mistrzostwa Szko?y w Tenisie Sto?owym Dziewcz?t i Ch?opcw. W turnieju mog?o wzi?? udzia? maksymalnie 4 zawodnikw z ka?dej klasy 2. dziewczyny i 2. ch?opcw. Po rozegraniu turnieju systemem pucharowym wy?onieni zostali uczniowie, ktrzy reprezentowa? b?d? nasz? szko?? na Dru?ynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Sto?owym, ktre odb?d? si? 10 pa?dziernika w Damas?awku.

Klasyfikacja ko?cowa:

w grupie dziewcz?t

I m. Dominika Rozmiarek
II m. Sandra Litkowiec
III m. Aleksandra Tyll

w grupie ch?opcw

I m. Lipi?ski Dawid
II m. Schoenradt Aleksander

III m. Filip Stefa?ski

Gratulujemy!

Opiekunowie: W. Sierzchu?a, G. Samol

K?cik nauczycielski